Fotoalbum

Resultater fra national udstilling i


NYBORG 15-11-2009


BARN OG HUND
MARTINAS RICCO Theis Kajhøj. Ikke placeret
CHIHUAHUA OF MEXI`S AKELA Nicki 1. Vinder TIL LYKKE
RØDEBRO`S APOLLO Barnet navn? 3. Vinder TIL LYKKE

JUNIOR OG HUND
TIERRA DEL FUEGO`S MARLEY Naja Petersen. 2. Vinder TIL LYKKE
RØDEBRO`S ODDILLE Barnets navn? 3. Vinder TIL LYKKE

HVALPESHOW
1. PR RAVN`S BACARDI Charlotte Hansen
1. PR RØDEBRO`S ISABELL Bolette N. Jensen
1. PR RØDEBRO`D APOLLO Iben Saaby
1. PR BAUNE`S XOCAI Lone Riff
1. PR MARTINAS SIMONE Helle Øllgaard
1. PR MARTINAS SHEILA Helle Øllgaard
2. PR PETITOS FANNIE Maja Slivsgaard
2. PR PEPITOS FREDO Maja Slivsgaard

HVALPE KLASSE
1. PR SL PEPSI SATYA Randi Andersen
1. PR SWEET SALAMA`S MISS COLA Kimmie Nielsen
1. PR CHIVA Tenna Nielsen
1. PR ENEMARK`S SHIVA Julie Hansen
1. PR FREBONAS MISS AKIRA Pia Jensen
1. PR FREBONAS MISS AISHA (BINE) Bolette N. Jensen
1. PR PERLE 2 Yvonne Jensen
1. PR XENIA FROM PARADIES Michelle Paarup       

JUNIOR KLASSE
1. PR MARTINAS RICCO Tina Kajhøj
1. PR SL MARTINAS RONJA Marinas Iversen
1. PR MARTINAS RAMONA (MONA) Jane Skipper
1. PR MARTINAS NAOMI Tina Kajhøj
1. PR MARTINAS NENAI Iluna Petersen
1. PR NUGGA Charlotte Hansen
1. PR CHIHUAHUA OF MEXI`S AKELA Lone Riff
1. PR CHIHUAHUA-CANIS`ALVILDA (SAGA)
Linnea Søe
1. PR MARIE D. 2 Vivi Christiansen
1. PR RØDEBRO`S ODDILLE Sabine Kristiansen                      

UNGHUNDE KLASSE
1. PR SL MARTINAS SAMBO Vibeke Sølyst
1. PR 1414`S DAMIAN Helle Ølgaard
1. PR FELIX Marion Johansson
1. PR SL TILDES GURLI Nanna Gilder
1. PR 1414`S DUFFY Martina Iversen
1. PR 1414`S CINDY Linnea Søe
1. PR CLEOPATRA Charlotte Hansen
1. PR SELENA Michelle Paarup
1. PR SNS PIA NYBYS MISS EMILY Pia N. Jensen
1. PR PEPITOS FILISIA Maja Slivsgaard
1. PR PEPITOS TOMMELISE Maja Slivsgaard

ÅBEN KLASSE
1. PR CAC BIRKEDALS NULLER (WULFI) Ilse Berger BH
1. PR FERRES OF PICO DIABLOS (FISTER) Martina Iversen
1. PR TIERRA DEL FUEGO`S MARLEY Iluna Petersen
1. PR CHIHUAHUA SPECIALS BAILEY Bolette N. Jensen
1. PR MARTINAS MARLEY Sia Holmberg
1. PR ERÉ CADETT BRONCO VON FESS Maja Slivsgaard
1. PR MARTINAS MANGO Michela Bendtsen
1. PR CAC MARTINAS NELLIE Martina Iversen
1. PR LINA LUCY SUKKERPELS Pia Jensen
1. PR RØDEBRO`S MITZI Helle Øllgaard
1. PR DIVA Jane Skipper

BRONZE VINDER KLASSE
1. PR BVC MARTINAS SISSI Martina Iversen BT

Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE