25-4-2010 Køge

HVALPESHOW
1pr. Enemark's Goliath Mette Christensen 3.Vinder
1pr. Silver cross von sichlau Maiken Starup
1pr. Dieesel von Sichlau Gitte juul Jensen
1pr. Icko Kim Petersen 3.Vinder
1pr. Aslan be my dream Helle Øllgaard 1.Vinder

HVALPE KLASSE
Han
1pr. SL  Qutos Acteck's Gold Emmilla Enevoldsen BH
1pr. Qutos Attilla's Marks Lillian Enevoldsen
2pr. Irbis Intergalaxia Linea Søe
1pr. Odo of blue Diamonts Pia Nyby Jensen
Tæve
2pr. 1414's Gaga (Bonna) Bolette Nyby Jensen
1pr. Baune's Xocai Lone F. Riff
2pr. Birkedal's Lady Jill Mortensen
1pr. Black stars amazing Akeela Kimmie J. Nielsen
1pr. Bonna Bell's Athene (Lilo) Victoria Nielsen
1pr. SL Frebonas Miss Beauty Katrine Thomsen
1pr. La Liga Line Søe
1pr. Martina's Cindy Sahara Sia Holmberg
1pr. Martina's Sheila Helle Øllgaard

JUNIOR KLASSE
Han
1pr. High Fly Chester Tina Holm
1pr. SL Ravn's Bacardi Maria Bjerregaard
Tæve

1pr. Frebona's Miss Akira
Pia Nyby Jensen
1pr. SL Rødebro's Isabell (Bella) Bolette Nyby Jensen BT
1pr. Sille  Anette Lijieblad
1pr. Tijunana Tiffany del pequwnos mexicanos Iluna & Lars Petersen

UNGHUNDE KLASSE
Han
1pr SL Dream's Alonzo Lone F. Riff
1pr. El Damour von den kleinen Prinzen Kimmie J. Nielsen
Tæve

1pr. Cheri
Annelise Lerche
1pr. SL Chihuahua of Mexi's Akela Lone F. Riff
1pr. Enemark's Wild Rose Mette Enemark
1pr. Fie Stina Larsen
1pr. Martina's Ronja Martina Iversen
1pr. Merrild's Paris Hilton Simone Jensen
1pr. Nugga Charlotte Hansen
1pr. Pepsi Satya Randi Andersen
1pr. Sweet Salimas miss cola Kimmie J. Nielsen
2pr. Tøsen Flemming Nommesen

ÅBEN KLASSE
Han
1pr. 1414's Damian Helle Øllgaard
1pr. Atlas Katrine Thomsen
1pr. CAC Buddy Flemming Nommesen
1pr. Chico Louise Søgaard Nielsen
1pr. Felix Marion Johanson
1pr. Ferres of Pico Diablos Martina Iversen
1pr. Gemynthe's Balou Linnea Søe
1pr. Kid V. Den Kleinen Schalkern Linda Svarrer 
1pr. Martina's Marley Sia Holmberg
1pr. Martina's Sambo Vibeke Sølyst
1pr. Nico Tanja Lilljenberg
1pr. CK Oliver Flemming Nommesen
1pr. Rødebro's Joy Charlotte Hansen
Tæve
1pr. Adelina's Phoebe Tina Holm 
1pr. 1414's Cindy Linnea Søe
1pr. 1414's Duffy Martina Iversen
1pr. Birkedal's Misty Camilla Mortensen
1pr. Canel (Coco) Susanne Jensen
1pr. Daphne von den kleinen prinzen Kimmie J. Nielsen
1pr. Martina's Madonna Iluna & Lars Petersen
1pr. Oda Mette Enemark
1pr. CK Rødebro's Mitzi Helle Øllgaard
1pr. Tilde's Gurli Nanna Gilder
1pr. CAC Victoria Charlotte Hansen

INTERNATIONAL CHAMPION KLASSE
Han
CACIB 1414's Akon Iluna &Lars Petersen
Tæve
CACIB Martina's Sisse Martina Iversen BT

EUROPA CHAMPION KLASSE
CACIB Birkedal's Shaggy Erik Petersen BH

Chihuahua klubbens æres pokal
Vinder han
Birkedal's Shaggy Erik Petersen
Vinder tæve
Martina's Sisse Martina Iversen

Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE